Porady w zakresie rozwiązań - Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn
469
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-469,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Porady w zakresie rozwiązań

Jesteśmy świadomi, że prowadzenie własnego biznesu związane jest ze sporym ryzykiem. Najczęściej dochodzi do nieterminowych spłat należności, które mogą generować późniejsze problemy z płynnością finansową firmy.

W Biz-On podamy porady w zakresie rozwiązań bez jednoczesnego wkraczania na drogę sądową. W razie potrzeby skontaktujemy się z odpowiednim dłużnikiem i damy mu znać o zaległych należnościach. Jeśli jednak moc prawa będzie niezbędna, to konieczna okaże się też pomoc komornika i organów sądowniczych.

Radzenie sobie z tego typu problemami bez konsultacji ze specjalistą może być wyzwaniem. Dlatego każdy zakres naszych działań szczegółowo omówimy z klientem. Tym samym gruntownie przeanalizujemy sytuację i udzielimy niezbędnych porad, które mogą rozwiązać problem.

Ważne jest też to, aby do tego typu sytuacji podchodzić bez żadnego ładunku emocjonalnego. Może być to trudne, zwłaszcza wtedy, kiedy nasze przedsiębiorstwo goni czas, a kontrahenci nie są skorzy do współpracy. Do zakresu naszych działań należy nie tylko udzielenie porad, ale też dobranie technik psychologicznych. O to zadbają nasi profesjonaliści. Poprowadzą wszelkie rozmowy negocjacyjne, które mogą pomóc rozwiązać problem.

Przykładem zakresu naszych działań mogą być twarde techniki oraz przede wszystkim zasady ograniczonego zaufania. Zdarza się, że pozornie chętni do współpracy dłużnicy robią wszystko, aby wynegocjować najlepsze warunki dla siebie, a niekonieczne dla spółki, wobec której mają zobowiązania. Aby rozwiązać problem, radzimy zastanowić się nad wsparciem specjalistów: już na początkowych etapach rozmów jesteśmy w stanie rozpoznać prawdziwe zamiary kontrahentów.

Jeśli i Tobie zależy na sprawnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, to nasi konsultanci zadbają o jej prawidłowe i wydajne funkcjonowanie. Zakres tymczasowej pomocy ma wiele korzyści – jeśli dobrze zaplanujesz swój budżet, możesz liczyć na rozwiązanie, za które nie przepłacisz. Naprawimy i omówimy wszystkie procesy zachodzące w Twojej firmie.

Wsparcie w prowadzeniu działalności opieramy na analizie procesowej, która stanowi podstawę dla dalszych zmian usprawniających pracę, niezależnie od segmentu rynku i branży. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, zajmujemy się rekomendowaniem, dostępnych na rynku złożonych rozwiązań informatycznych i teleinformatycznych.

Porady w zakresie efektywnych metod działania pozwalają na maksymalizację ich efektywności, przy jednoczesnej, zaawansowanej kontroli ponoszonych wydatków. Wsparcie w minimalizowaniu kosztów i utrzymaniu kluczowych klientów, to wyzwanie, które podejmujemy każdego dnia.

Zapewniamy porady w zakresie rozwiązań oraz dostęp do aktualnych informacji o metodach prowadzenia i modernizacji prowadzonych projektów. Koncentrujemy nasze działania się na celach i całokształcie strategii współpracujących z nami przedsiębiorstw.