Szkolenia windykacyjne - Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn
471
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-471,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Szkolenia windykacyjne

Działalność biznesowa wymaga świadomego stosowania, z powagą i poszanowaniem, zasad etycznych oraz tych, określanych mianem dobrej wiary. To one stanowią wyznacznik postępowania z klientem, również na płaszczyźnie działań, prowadzących do dochodzenia niespłaconych należności. Poszanowanie osoby dłużnika, stosowanie się do aspektów psychologicznych, społecznych, a w końcu ustawodawczych, stanowi kierunek prowadzenia procesów windykacji należności. Złożone i często wymagające rozmowy z dłużnikami, warunkują konieczność właściwego przygotowania, w zakresie wszystkich powyższych zagadnień społeczno-prawnych i rynkowych.

Nasza firma prowadzi kursy i szkolenia windykacji należności, z uwzględnieniem wszelkich norm i zasad, wynikających zarówno z przepisów prawa, jak i obyczajów. Reprezentujemy stanowisko, zbudowane na wiedzy, którą pragniemy dzielić się podczas organizowanych kursów. Doradzamy w zakresie wykorzystywania technik argumentacyjnych, obrazujemy modele negocjacyjne i mediacyjne, udzielamy pomocy w nabyciu przydatnych umiejętności do prowadzenia procesów odzyskiwania długów.

Szkolenia z zakresu windykacji należności, rozbudowane kursy i warsztaty dedykowane są przedstawicielom firm i osobom prywatnym, chcącym oprzeć swoje dalsze działania na doświadczeniu praktyka w tej dziedzinie. Posiadamy wiedzę, pozwalającą na prowadzenie szkoleń, kursów i treningów indywidualnych. Jeśli Państwa oczekiwania wykroczą ponad posiadane przez nas kompetencje, doradzimy w wyborze sprawdzonej i rzetelnej firmy, prowadzącej szkolenia windykacyjne w Warszawie i okolicach, która uzupełni wiedzę z zakresu zaawansowanych praktyk cywilno-prawnych.