Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn | Rekrutacja
447
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-447,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Rekrutacja

Ostatnie lata bardzo zaskoczyły przedsiębiorstwa na rynku. Wymusiły one do zwolnienia narzuconego tempa produkcyjno-usługowego, a niekiedy i redukcji zatrudnienia pracowników lub przeciwnie – poszukiwania dodatkowej siły roboczej. Trwająca przez długi czas pandemia oraz dotychczasowa inflacja okazały się prawdziwym wyzwaniem zwłaszcza dla nowych zakładów pracy. Niestety, szczęściem w nieszczęściu udowodniły, że prowadzenie skutecznej rekrutacji dla firm może pomóc ich właścicielom zwłaszcza w trudnych czasach – wtedy, kiedy poszukiwanie doborowej kadry na własną rękę może być niełatwym zadaniem.

Zarządzanie firmą na wysoce konkurencyjnym rynku wymaga wykorzystywania jej zasobów, w dążeniu do osiągania określonych celów. Do najważniejszych z nich, zalicza się niezmiennie pracowników. Wypracowanie poziomu konkurencyjności wymaga doświadczenia i wiedzy, którymi w obrębie organizacji dzielą się zasoby ludzkie. Waga realizowanych celów, sprawia, że skuteczna rekrutacja nabiera jeszcze większego znaczenia.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w poszukiwaniu kandydatów i prowadzeniu wielopoziomowej rekrutacji, posiadamy umiejętności, pozwalające na efektywny dobór pracowników. Naszym klientom gwarantujemy stworzenie zespołu, odpowiadającego wymaganiom i przekraczającego oczekiwania, niezależnie od obsadzanego stanowiska. Aktywne uczestnictwo w procesach pozyskiwania kadr, sprawia, że posiadamy wiedzę i aktualne dane dotyczące zarówno stanowisk, jak i stawek im odpowiadających.

Z nami zoptymalizujesz koszty za rekrutację. Tym sposobem zaoszczędzisz również czas. Nasze metody w prowadzeniu procesów są skuteczne, ponieważ analizujemy motywację potencjalnych pracowników, weryfikujemy ich kwalifikacje do różnych, popularnych na rynku branż oraz tym samym wnikliwie badamy referencje. Ze współpracująca firmą omówimy wszystkie niezbędne kwestie, które pomogą nam stworzyć idealny profil kandydata, pasujący do charakteru miejsca pracy.

Oferujesz dobrą pracę, ale nikt się nie zgłasza? Znane rozwiązania nie są już tak skuteczne? Wbrew pozorom w dobrej rekrutacji nie liczy się głównie oferowana stawka. Obecnie do jednych z czynników decyzyjnych kandydata zaliczamy kwestię wpasowania do reszty zespołu i warunków panujących w firmie. Kierowanie się intuicją w prowadzeniu rekrutacji nie jest skuteczne, dlatego dzięki nam znacznie ograniczysz ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Chcesz mieć pracownika dopasowanego do potrzeb Twojego zakładu?

W Warszawie prowadzimy skuteczną rekrutację dla firm. Oznacza to nie tylko stworzenie wydajnego zespołu, ale również generowanie wartości biznesowej dla przedsiębiorstwa wraz z budowaniem jego marki. Długie procesy poszukiwania pracowników są niepożądane z racji złego wpływu na płynność finansową. My natomiast analizujemy uzyskane wyniki oraz ciągle udoskonalamy wdrażane procesy pozyskiwania pracowników. Wszystko poprowadzimy tak, aby Twoja firma mogła chwalić się sukcesami.