O firmie - Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn
699
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-699,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

O firmie

O Firmie

Świadczymy wsparcie poprzez wskazywanie sposobu na przeprowadzenie procesu tak, aby mógł zakończyć się rozstrzygnięciem z korzyścią dla naszych Klientów. Dzielenie się wiedzą w sposób aktywny i wskazywanie drogi, która może wspierać procesy związane z tą dziedziną to jeden z dwóch głównych filarów naszego przedsiębiorstwa. Pomoc obejmuje także inwestycje oraz sprzedaż związaną z wierzytelnościami, udziałami w spółkach oraz portfelami.

 

Nasza firma

 

Świadczymy wsparcie zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym – pomagamy w analizie procesu, jakim jest windykacja a tak naprawdę proces O2C, na każdym etapie i w każdym segmencie rynku. Działania naszej firmy obejmują audyt nowych i już działających procesów związanych z windykacją; prowadzimy ich ocenę i modernizację. Niezależnie, czy jest to proces, który dopiero ma się rozpocząć, czy też już trwający – naszym zadaniem jest rozłożenie procesu na czynniki pierwsze, zweryfikowanie, czy podejmowane działania są korzystne oraz zaproponowanie zmian mających na celu usprawnienie całej procedury.

 

Wsparcie firmy w sprzedaży portfeli

 

Oprócz procesów windykacyjnych, drugim głównym filarem działalności naszej firmy jest pośrednictwo w sprzedaży i zakupie portfeli, wierzytelności oraz udziałów w spółkach. Świadczymy wsparcie, niezależnie od tego, czy istnieje potrzeba pozbycia się czy też zakupu portfela – można powiedzieć, że jesteśmy podmiotem, który niejako doprowadza osoby, które chcą zakupić wierzytelności do osób sprzedających je.

 

Pomoc w ramach innych dziedzin

 

Windykacja i sprzedaż portfeli to nie jedyne formy pomocy, jakie mogą uzyskać Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług. Oferujemy także doradztwo z innych dziedzin, takich jak rekrutacja nowych pracowników (niezależnie od branży) oraz rozwiązania telekomunikacyjne i informatyczne na każdy budżet. W celu dokładniejszego zapoznania się z pomocą naszej firmy, obejmującą pośrednictwo oraz inne rodzaje wsparcia, zapraszamy do zakładki “Oferta”.

Wojciech Lasoń