Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn | Modernizacja
465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-465,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Modernizacja

Nie jest nowością stwierdzenie, że długotrwałe działania zachodzące podczas windykacji należności mogą generować spore koszty. Zwłaszcza jeśli firma nie ma w tej kwestii wystarczającego doświadczenia i jej czynności wymagają pewnych zmian lub konieczna jest dodatkowa analiza czy reorganizacja działu. Odpowiedzią jest modernizacja procesów windykacyjnych. W Warszawie świadczymy tego typu pomoc – na czym ona polega i co firma może dzięki niej uzyskać?

Analiza procesów windykacyjnych pozwala wskazać popełniane podczas działań błędy, określić zachowania, które nie przynoszą oczekiwanych efektów oraz ocenić dotychczasowe zadania procesowe. Następstwem złożonej analizy jest stworzenie propozycji zmian oraz modernizacja, obejmująca każdy szczebel i etap windykacji, bez względu na segment rynku, w obrębie którego działa wskazana firma.

Świadczymy wsparcie w modernizacji czynności, służących dochodzeniu niespłaconych należności, począwszy od prostych działań procesowych, a skończywszy na całkowitej reorganizacji działu czy zespołu. Skupiając się na uwarunkowaniach etycznych, prawnych i gospodarczych, pomagamy w określeniu realnych możliwości, które wypełnią stwierdzone w analizie luki oraz doradzamy w wyborze dalszych kierunków w procesie odzyskiwaniu długów.

Oznacza to, że modernizacja procesów windykacyjnych pozwoli przedsiębiorstwu lepiej podejmować decyzje, na których podstawie przeprowadzi lepiej skoordynowane działania. Odzyskiwanie należności nie należy do prostych zadań – z biegiem czasu nietrudno jest wypracować nawyki, które nie zawsze gwarantują korzystny rezultat. Jeśli jednak firma zrezygnuje z utartych schematów, to przy każdej sprawie będzie mogła liczyć na jej efektywne zamknięcie. W tym wypadku warto spojrzeć z boku na swoje działania – zwłaszcza jeśli wydają się one zbyt pewne, dlatego analiza i reorganizacja działu mogą być obowiązkowe.

A chłodno ocenić działania firmy może tylko „osoba z zewnątrz”, dlatego dzięki świadczonej przez nas usłudze modernizacji procesów windykacyjnych przedsiębiorstwo w nowym świetle zobaczy i oceni swoje dotychczasowe kroki. Pomocna może być też analiza oraz reorganizacja działu, bo dzięki temu firma zoptymalizuje swoje wewnętrzne procedury zarządzania, a w efekcie znacznie poprawi swój własny stopień rentowności. Mamy w tym doświadczenie, dlatego przeanalizujemy czynności działu, a także podejmiemy się zarówno prostych, jak i wyjątkowo trudnych sytuacji dotyczących przebudowy działań windykacyjnych.

Zachęcamy do skorzystania z rozwiązań proponowanych w Biz-On. Zapewniamy, że zadbamy o najnowsze rozwiązania i niezbędne zmiany reorganizacyjne. To pewność nie tylko zysku, ale również poprawa wewnętrznych działań w strukturze firmy i jej rozwoju. Zapraszamy do kontaktu – ściśle omówimy wszystkie kwestie niezależnie od charakteru branży.