Windykacja Warszawa - BizOn | Modernizacja
465
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-465,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Modernizacja

Analiza procesów windykacyjnych pozwala wskazać popełniane podczas działań błędy, określić zachowania, które nie przynoszą oczekiwanych efektów oraz ocenić dotychczasowe zadania procesowe. Następstwem złożonej analizy jest stworzenie propozycji zmian oraz modernizacja, obejmująca każdy szczebel i etap windykacji, bez względu na segment rynku, w obrębie którego działa wskazana firma.

Świadczymy wsparcie w modernizacji czynności, służących dochodzeniu niespłaconych należności, począwszy od prostych działań procesowych, a skończywszy na całkowitej reorganizacji działu czy zespołu. Skupiając się na uwarunkowaniach etycznych, prawnych i gospodarczych, pomagamy w określeniu realnych możliwości, które wypełnią stwierdzone w analizie luki oraz doradzamy w wyborze dalszych kierunków w odzyskiwaniu długów.