Windykacja Warszawa - BizOn | Doradztwo – pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności i spółek
527
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-527,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Doradztwo – pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności i spółek

Zakres kompetencji Biz-On obejmuje wsparcie – doradztwo w sprzedaży portfeli, wierzytelności oraz spółek. Potrafimy w sposób skuteczny prowadzić poszukiwania inwestorów, rzeczywiście zainteresowanych zakupem oraz podmiotów, gotowych na zbycie portfeli czy udziałów spółek, niejednokrotnie w całości.

Świadczymy porady w zakresie zakupów wierzytelności korporacyjnych, jak również konsumenckich, pochodzących z różnych sektorów gospodarczych. Takie transakcje są złożone i niezwykle skomplikowane, a cały proces inwestycyjny może trwać od tygodnia, nawet do kilku miesięcy.

Celem naszych działań jest dążenie do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów relacji kupna-sprzedaży udziałów, dla obu zaangażowanych stron. Wiedza i posiadane doświadczenie, pozwalają nam na skuteczne rozwiewanie pojawiających się wątpliwości i sprawne finalizowanie nawet najbardziej złożonych transakcji.