Windykacja Warszawa - BizOn | Analiza procesów O2C
467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-467,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Analiza procesów O2C

Dochodzenie należności niespłaconych znane jest od początku istnienia rynku gospodarczego. Dawniej prowadzone nieformalnie, obecnie stanowi drogę oficjalną. Odzyskiwanie długów w procesach windykacyjnych powinno odbywać się przy wykorzystywaniu narzędzi dostępnych w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, ale także w myśl zasad obyczajowych, etycznych i społecznych.

Biz-On proponuje działania weryfikacyjne, celem wskazania ewentualnych luk i określenia kierunków dalszych, złożonych działań. Analiza procesów windykacyjnych służy ocenie i późniejszej modyfikacji zachowań w obrębie procesów dochodzenia należności, mającej ograniczać słabe punkty.

Projekty jakie zostały już zrealizowane oraz różnorodność branż, w jakich występuje Biz-On, daje bardzo szeroki horyzont, a także wiedzę i doświadczenie analityczne w każdym segmencie rynku.