Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn | Analiza procesów O2C
467
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-467,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Analiza procesów O2C

Proces płatności pomiędzy stronami czy to w uzgodnionym czasie, czy też po terminie ustalonym znany jest tak długo jak istnieje rynek gospodarczy. Dawniej prowadzone nieformalnie procesy obecnie przybrały w większości przypadków formalną usankcjonowaną drogę. Proces ten powinien być kreowany i kierowany przez wykorzystywanie wiedzy i narzędzi dostępnych w zgodzie z obowiązującymi przepisami  prawa, ale także w myśl zasad obyczajowych, etycznych i społecznych.

Biz-On proponuje działania weryfikacyjne, celem wskazania ewentualnych luk i określenia kierunków dalszych, złożonych działań. Analiza procesów windykacyjnych służy ocenie i późniejszej modyfikacji zachowań w obrębie procesów dochodzenia należności a raczej procesem spływów pieniężnych, mającej ograniczać słabe punkty.

Projekty jakie zostały już zrealizowane oraz różnorodność branż, w jakich występuje Biz-On, daje bardzo szeroki horyzont, a także wiedzę i doświadczenie analityczne w każdym segmencie rynku.

Analiza procesów windykacyjnych pozwala wykazać popełniane podczas działań błędy, określić zachowania, które nie przynoszą oczekiwanych efektów oraz ocenić dotychczasowe zadania procesowe. Następstwem złożonej analizy jest stworzenie propozycji zmian oraz modernizacja obejmująca każdy szczebel i etap, bez względu na segment rynku w obrębie, którego działa przedsiębiorstwo.

Świadczymy usługę wsparcia w modernizacji czynności służących poprawie w spływach należności, począwszy od prostych działań procesowych a skończywszy na całkowitej reorganizacji Działu czy Zespołu. Mając na uwadze uwarunkowania etyczne, prawne i gospodarcze, pomagamy w określeniu realnych możliwości, które wypełniają ujawnione w trakcie analizy luki oraz doradzamy w wyborze dalszych kierunków prowadzących do skuteczniejszych działań.

          Jak do tej pory prowadziliśmy projekty doradcze w branżach: 

  • windykacyjnej
  • pożyczkowej
  • turystycznej
  • motoryzacyjnej
  • elektrycznej