Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń windykacyjnych? - Pośrednictwo w sprzedaży portfeli wierzytelności - BizOn
1074
post-template-default,single,single-post,postid-1074,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń windykacyjnych?

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń windykacyjnych?

W ramach naszych działań prowadzimy nie tylko doradztwo i możliwość skorzystania z usług konsultanta, ale również proponujemy możliwość wzięcia udziału w szkoleniach. Niezależnie, czy chcecie Państwo sami nauczyć się nowych umiejętności, czy też zapewnić swoim pracownikom nowoczesny kurs z garścią przydatnej wiedzy, zapraszamy do Biz-On!

Skomplikowana sztuka windykacji

Nasze szkolenia windykacyjne to sposób na podniesienie swoich kompetencji – zarówno, jeśli chodzi o aspekt prawny, jak i ten związany z komunikacją międzyludzką. W ramach naszych kursów, koncentrujemy się na wielu różnych aspektach – tak, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z całym procesem i wiedział co robić w różnych sytuacjach. W końcu nigdy nie wiadomo, czy dłużnik będzie chciał współpracować; wiadomo za to, jak postępować zarówno w sytuacji, kiedy ucieka on od zapłaty i liczy na “darowanie” sprawy, jak i wtedy, gdy jest otwarty na współpracę i liczy na polubowne zażegnanie konfliktu. Naszym kursantom przekażemy wiedzę, związaną nie tylko ze ścieżką prawną, ale również z możliwymi negocjacjami czy mediacjami.

Szkolenia windykacyjne – zakres

Odpowiednio przygotowany kurs zapozna osoby w nim uczestniczące z najważniejszymi aspektami procesu odzyskiwania należności. Będzie on dostosowany do posiadanej przez kursantów wiedzy, doświadczenia oraz zajmowanego przez nich stanowiska. Spotkania obejmują m.in.:

  • aspekty prawne,
  • normy i zasady podczas procesu,
  • modele negocjacyjne,
  • sposoby prowadzenia mediacji,
  • naukę poszanowania dłużnika.

Dlaczego warto skorzystać ze szkoleń windykacyjnych?

Odpowiednia wiedza i gotowe narzędzia, z których korzystać można w sytuacjach związanych z długami, mogą przydać się w każdej firmie. Dzięki przeszkolonym pracownikom, możliwe będzie szybsze i łatwiejsze zakończenie sprawy związanej z długiem. Odpowiednio przygotowana osoba może łatwiej wpłynąć na dłużnika lub zaproponować mu rozwiązania, które wcześniej nie były brane pod uwagę. Może to pozwolić na oszczędzenie czasu i przygotowań związanych z postępowaniem na drodze sądowej, lub też na szybsze skierowanie sprawy do komornika (w przypadku, gdy mediacje nie przynoszą skutków).

Szkolenia windykacyjne pozwolą również osobom prywatnym na podniesienie umiejętności, które mogą okazać się przydatne w nowej pracy.